Najzdravšie raňajky: Prečistite si telo od toxínov a schudnite až 5 kíl za mesiac

13850

Podľa mnohých odborníkov na výživu, je to jeden z najchutnejších a najzdravších nápojov na raňajky, takže ak hľadáte ideálne raňajky, práve ste ich našli. Tieto raňajky sú plné vitamínov a minerálnych látok, ktoré majú schopnosť zvýšiť lesk vašich vlasov a pokožky, stabilizovať metabolizmus a posilniť všetky telesné systémy. Tento recept vám pomôže zbaviť sa všetkých toxínov a nečistôt z vášho tela a kompletne vyčistí čreva.

Nasledujúci recept eliminuje problémy spojené s črevami, stabilizuje hmotnosť, pomôže spaľovať tuky a kalórie. Ak budete piť tento nápoj po dobu 30 dní, môžete očakávať, že stratíte 1 až 5 kíl za mesiac.

Vaša pokožka, vlasy a nechty sa stanú atraktívnejšie, budete sa cítiť mladšie a budete svedkami zníženia veľkosti vášho brucha.

Ingrediencie:

  • dve polievkové lyžice ovsených vločiek
  • 1 šálka (250 ml) kefír (môžete použiť aj nízkotučný jogurt)
  • jednu čajovú lyžičku kakaového prášku
  • jedna lyžička mletého ľanového semienka
  • 5 až 7 mäsitých sliviek

Inštrukcie:

Pripravte si tieto raňajky večer a jedzte ich ráno. Slivky dajte do misy a zalejte ich 100 ml vriacou vody. Prikryte misu a nechajte slivky odstáť asi 10 minút. Zoberte si ďalšiu misu a nasypte do nej ovsené vločky, kakao a ľanové semienka. Potom prilejte kefír a zamiešajte.

Starostlivo nakrájajte namočené slivky na malé kúsky a pridajte do zmesi. Je dobré na to použiť mixér, pretože týmto spôsobom dostanete pyré. Zmiešajte všetky ingrediencie a dajte do chladničky.

Ráno vezmite misu a môžete jesť tieto zdravé a chutné raňajky. Môžete očakávať prvé pozitívne výsledky už po jednom týždni.

Nie je nezvyčajné, že môžete mať zvláštny pocit v črevách po prvom dni, ale akonáhle budete tieto raňajky konzumovať druhýkrát, pocit by mal zmiznúť.